Odpoczynek z partnerem czy z przyjaciółką?
Kiedy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego typu urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W takim razie z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga połowa czy Twoi zbzikowani oraz śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć zalety i defekty.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z kumpelą – walory
Jeśli wczasy są na plaży, na kempingu czy też podobnych okolicznościach – wiele osób odważnie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi są w stanie przeżyć niesamowite przygody. Jest tak dużo ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a optymalne jest to, iż macie takie same zainteresowania jakimś tematem. To także całe dużo świetnego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami i sztuczkami – w ostateczności przyjaciele są o wiele bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, znacznie więcej swobody i znacznie bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – atuty
Ewidentnych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi bezsprzecznie nie wypada z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Jednak niekiedy defekty takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco dosadne np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas troskać się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, zadbać o bez zarzutu gładką skórę, czy nienagannie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na więcej lenistwa. Finalnie niemniej jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Powinieneś sama w takim razie zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.